| ANDREIAd a întrebat:

RECOMANDARI VA ROG! Vreau sa merg la vara in Grecia si nu stiu la ce agentii de turism sa apelez. cineva care a mai fost imi poate da niste idei, sfaturi, locuri de vizitat? cum e mai bine, cu autocarul sau avionul? cam cat m-ar ajunge bugetul? multumesc!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti iei frumos bilet de avion ca sa nu pierzi 2 zile pe drum, cazare prin booking si scapi si de comisioanele si de tzepele agentiilor.
Cat despre buget, asta numa tu stii unde vrei sa stai, cat vrei sa stai in ce lux vrei sa stai

| ANDREIAd explică (pentru suntserios):

Dupa parerea ta sau poate ai fost, cam cat crezi ca m- ar ajunge pentru 2 persoane la un hotel de 2-3*? big grin