Janina
| Janina a întrebat:

Relaxare, liniste, aer curat, peisaj frumos, pret acceptabil.
Ce vacanta imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Bianca_1493 a răspuns:

Eu zic sa incerci la Nehoiu, la una dintre cabanele care duc spre varful penteleu. peisaj superb, cazare buna, liniste si aer curat. o noapte de cazare ajunge pe la 70 ron.

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sighisoara. In afara cetatii (in orasul nou) sunt pensiuni cu pret foarte bun, curate si comfortabile.

NOname
| NOname a răspuns:

Idem @ioana1704.

| cristi202 a răspuns:

La munte, cu cortul. Merge si iarna, daca ai echipamentul necesar. insa, daca nu il ai si trebuie sa ti-l procuri, nu stiu cit de acceptabil va fi pretul.

| simina a răspuns:

Nu e un pret tocmai mic dar daca vrei sa te relaxezi si sa mananci super bine o sa-ti recomand pensiunea "Casa Lucretia" din localitatea Vama, Moldova nu am gasit nimic asemanator pana acum sau fara masa langa Avrig, pensiunea Natura

| Ady00pk a răspuns:

Imi suna a vacanta la tara la bunicilaughing

| ioana1704 a răspuns:

In maramures!

Răspuns utilizator avertizat
| oAnna a răspuns:

In Muntii Apuseni :X sunt multe cabanute acolo si nu e greu pentru cazat si sunt multe de vizitat acolo pesteri cascade muntii peisaje superbe aer curat si nu e scump

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O munastire in creierii muntilor ti-ar satisface absolut toate cerintele.

| Anonim69 a răspuns:

La o cabana. undeva intim si retras:X

| Andreea_5313 a răspuns:

Ce zici de Brasov?

| LorDLeoN a răspuns:

Ori unde in afara unde nu este criza intra si uh pe net si o sa gasesti; D

| scumpik45 a răspuns:

Api...eu zic ca la munte, la orice pensiune(adica una curata, dar nu neaparat luxoasa, pret acceptabil). cel mai mult conteaza unde TE PLIMBI nu unde STAI.