| Debb a întrebat:

Romanii se aseamana mai mult cu rusii sau cu turcii? vreau doar o parere big grin!

Răspuns Câştigător
| ComputerGeek a răspuns:

Nu cu rusii sigur!

Rusi, fara a avea intentia de a porni o cearta, sunt un neam de betivi. Daca cauti pe youtube gasesti numai caca**ri de la rusi, cum se joaca cu un harciog, cum, beti fiind, se filmeaza conducand o masina pe un teren accidentat...Si ce m-a enervat la neamu asta de oameni aiuriti, e ca, "rade ciob de oala sparta", e un canal facut de niste rusi, pe care vezi doamne au videouri cu gafe din politia romana si mai stiu eu ce, adica vezi doamne ei rad de noi...

Sincer sa fiu, stiam despre rusi ca-s doar niste betivi, dar cand am vazut ca s-au gasit ei desteptii sa rada de noi, chiar am inceput sa urasc rusii, respectiv Rusia.

Deci, prin urmare, cred ca ne asemanam mai mult cu turcii prin comparatie.

10 răspunsuri:
| BellaKiოNana a răspuns:

Turcii big grin laughing))

| IonutAxi a răspuns:

Cine stie?
Turcii cred laughing

| Darcos a răspuns:

Salut!
Romanu-i turc[Nu intelege]...
Rusii nu platesc curentul laughing)
Bafta!

| Debb explică:

M-am referit la tara si nu la mine si nici n-am zis ceva de mama. lol

| Hash001 a răspuns:

Pai noi am cam fost c**va Europei pentru o perioada de timp. Ne-au cotropit de ne-am *ahem* pe noi. Partea de est cu Rusia si partea de vest cu Bozgoria.

| CityOfSatan a răspuns:

TurciilaughingProsti la fel ca si curcilelaughing

| PeaceDay a răspuns:

Romanii nu se aseamana cu nimeni. Suntem o tara unica din punctul meu de vedere.

| parishiltonbia a răspuns:

Cred ca semanam mai mult cu turcii, pentru ca rusii sunt mult mai dezvoltati ca noi.

| adiynaelena76 a răspuns:

Parrerea mea este ca seamana si cu turcii si cu rusii

| Katyussha a răspuns:

In nici intr-un caz cu trucii. Rusii o fi ei cum o fi dar turcii sunt de 10 mii de ori mai nasoli. Suntem ortodocsi, am fost comunisti, archictectura noastra seamana cu cea a rusilor, deci prin urmare semananm mult mai mult cu rusii decat cu turcii.Dar daca ar fi sa gandim logic noi suntem la baza latini asa ca nu prea avem treaba cu ei nici unu.