| Sweet155 a întrebat:

Cine sunt mai periculosi rusii sau romanii? De ce? Funda promit!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romanii,pentru ca duc leii in buzunar si Carpati in gura.sad Ei stiu asta si de-aia nu se pun cu noi.big grin

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Romanii la hotie si la facut de ras natia noastra furand in strainatate, si rusii au pericol in ocuparea teritoriilor.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Rusii ca sunt mai multi. Vorba lui Lapusneanu: "prosti da multi".

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Romanii periculosi? poate la furat portofele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi.happy Ce era sa zic si eu. orice ar fi, Romanul e mai tare. O seara placuta.

| Sweet155 explică (pentru anonim_4396):

Si eu sunt de acord cu tine happy

| alinaalin955 a răspuns:

Conducatorii nostri sunt periculosi pentru ca toti sunt corupti.Presedintele tarii este corupt, membrii guvernului sunt corupti, toti senatorii si deputatii sunt corupti.Ei traiesc in lux si poporul sufera de foame.

| CristiB93 a răspuns (pentru alinaalin955):

Si noi daca eram in locul lor nu tot asa faceam? Fiecare tara are conducatorii pe care si merita.

| alinaalin955 a răspuns (pentru CristiB93):

Nu este asa, ce nemtii l-au meritat pe Hitler? In 1933 ei l-au ales cancelar al Germaniei dar asta nu inseamna ca au meritat ce s-a intamplat mai tarziu.
Toti conducatorii sunt rai,niste criminali,nu doar ai Romaniei. Obama,Putin, Merkel, Hollande, toti sunt criminali.Un miliard de oameni sunt subnutriti.Ei spun ca sunt prea multi oameni, dar mii de miliarde de dolari sunt cheltuite pentru inarmare(pentru aparare cum spune criminalul Obama) in loc sa fie cheltuite pentru agricultura si cercetari in domeniul medical.

| CristiB93 a răspuns (pentru alinaalin955):

Si crezi ca Hitler a fost dorit de toti nemtii, eu zic ca au fost ceva fraude pe acolo, cum a fost si cu venirea comunismului la putere in Romania. S-au fraudat alegerile.
Dar dupa parerea ta, nu sunt prea multi oameni pe planeta? 8 miliarde mai un pic, nu e normal ca ei sa se teama ca nu vor mai fi resurse? Adica eu cred ca pana la urma se va ajunge la al 3 lea razboi modial.