| ValentinBugeac a întrebat:

Sa merg intr-o excursie de 3 zile la bran la hotel sau sa primesc cadou de Craciun?

14 răspunsuri:
| Rooly a răspuns:

Poi cu cine mai mergi in aceea excurise? Daca mergi cu cei mau buni prieteni ar fi mai bine sa alegi excursia dar daca mergi doar in familie ar fi bine sa alegi cadoulhee hee

| Brotacelul a răspuns:

Excursieeeee! big grin

| mona a răspuns:

Alege excursia la Bran

| oty2001 a răspuns:

La bran mai mergi dar Craciunul e special

| CatalinD03 a răspuns:

Mai bine stai acas si petrece cu famili sau cu cine vrei.La Bran vei mai putea merge!

| xPatriciaa a răspuns:

Bran! :*

| aduu a răspuns:

Excursia la Bran, clar! Te distrezi si in plus iti poti lua si un cadou de acolo, sigur nu vei pleca cu"mana goala" de acolo

| denista a răspuns:

Ideal ar fi sa-ti faci tu cadoul si sa mergi in excursie cu el;) Uite o idee buna de unde sa te inspiri, daca vrei sa fie o excursie de neuitat: http://www.degen.ro/....../index.php

| Bizzle a răspuns:

Cadoul De Craciun la Bran poti sa mergi cand vrei in schimb Craciunul odata pe an eu as alege Craciunul!

| CeInteleptul a răspuns:

La bran!
sex și dragoste!

| tasmania a răspuns:

Depinde si de cadou - daca e (mercantil vorbind) la acelasi pret cu excursia, gandeste-te singur ce preferi. S-apoi, depinde si daca ai mai vazut Branul pana acum.

| SellyStefy00 a răspuns:

Adica excursia la Bran ar fi mai faina, eu am fost si e super [ dar mai fain e la Peles ]dar daca ai primi un cadou care ti-l doresti te sfatuiesc sa alegi cadoul. Anul asta cand am fost din nou, multe camere erau inchise fata de acum 1 sau 2 ani adica m-am plictisit, dar spre deosebire de Peles este mai ieftin intrarea [ est e 25 parca sau 12 lei de adult si 5 sau 10 de copil pe cand la Peles e 70 de lei de la adulti si 17, 5 lei copii ca sa vizitezi partieru, et 1 si et 2 ].

:* / FUNDA?

| Andreiutza016 a răspuns:

Incearca sa zici ca ii inviti tu sau platesti jumatate din suma iar ei sa-ti dea cadoul.Adica, ce vreau sa spun e sa incerci intr-un fel sa le casti pe amandoua! Daca nu, alege ce crezi tu ca va fi mai bine. Poate cadoul nu o sa-ti placa, dar asa poate nici la munte nu va fi asa spectaculos.
Eu iti doresc sa alegi calea cea mai buna si sa fie alegerea ideala.Succes si Craciun fericit!

| teo6dia4c99 a răspuns:

Daca mergi cu prietenii, atunci excursia, daca e far prieteni cadoul!