| anonim_4396 a întrebat:

Sa spunem ca ati avea multi bani, si ati avea destul timp incat sa calatoriti pe unde vreti. Unde ati merge si de ce?

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

In tarile nordice, dar vara ca iarna e jaleoh go on
Mi se par cele mai intresante din Europahee hee
Pe plan mondial as merge in Chile. Vreau sa vad vulcani activibig grin

| JennyBerry a răspuns:

Ia-ma si pe mine in toata lumea, fiecare coltisor fiecare molecula de apa de pe pamantul acesta. Este cel mai mare vis al meu, sa calatoresc! Suna cliseistic si banal dar 10000 de furnicute cu piciorute electrizate se suie pe mine numai cand ma gandesc! "piele de gaina"

| lilboutique a răspuns:

Daca as avea multi bani si as putea calatori neconditionat as merge sa vad, dupa parerea mea, cele mai frumoase 10 locuri din lume:
Marele Canion,
Marea Bariera de Corali din Australia,
Cape Town(Africa de Sud) numit si "Raiul pe Pamant",
Taj Mahalul din India,
Stancosii Canadieni,
Machu Picchu, Peru,
Piramidele din Egipt,
Petra, Iordania,
Marele Zid Chinezesc, China,
Cascadele Iguazi, Granita dintre Brazilia, Argentina si Paraguay.

Dar sunt doar vise, ma consolez cu poze. Poate ca voi putea vedea macar doua sau trei din aceste locuribig grin

| Good Cat a răspuns:

Toata lumea. Pentru ca imi place sa calatoresc, sa cunosc locuri noi, culturi noi, oameni noi etc.

| AndutzaAndu a răspuns:

Aş face un tur al lumii.

| cockie_green a răspuns:

Intai...chiar daca nu imi place Bucurestiul as vrea sa vizitez toata romania.pe urma:
1.china:X:X ador china si istoria ei
2.australia
3.india
4.canada
5. dubai
6.noua zelanda
7.norvegia
8.marea britanie
9.nazaret
10.brazilia

Răspuns utilizator avertizat
| JokKer a răspuns:

In egipt, un loc minunat si civilizatia din trecut ma uimeste

| nuku a răspuns:

Am card 365 zile cazare gratuita in 16 tari din UE
maxim 6 zile in hotel de 3-4 stele nu platesti decat micul dejun si cina
tot anul te poti duce unde vrea inima ta
valoare card 198 euro /an pentru 2 persoane ( tu si cine vrei sotia, amanta sau prietena)
daca vrei contaceaza-ma si te ajut

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

In primul rand chile, barcelona si shanghai