| idanna a întrebat:

Sa zicem ca tocmai ati castigat un concurs : un concediu de 2 saptamana cu persoana iubita. Vi se cere sa alegeti marea sau muntele. Ce alegeti si de ce?(Se exclude posibilitatea de a merge o saptamana la mare si una la munte)

Răspuns Câştigător
| andreea_8479 a răspuns:

Marea:X
atat de frumos sh romantic sa stai sa privesti asfintitul alaturi d el:Xprima raza d soare sa rasara sh u sa fi in bratele lui:Xc ar putea fi mai frumos:X
dar eu zic... k atata tmp cat sunt alaturi d el nimic nu mai conteaza, nici locul

13 răspunsuri:
| irynna a răspuns:

Daca e vara as alege marea iar daca este iarna muntele...

Răspuns utilizator avertizat
| Marii a răspuns:

La munte, sper sa nu fie vara. As alege la munte pentru ca stiu sigur ca nu`s alge si ca soarele nu`mi va provoca vreo boala la piele, in plus ador sa urc pe munti si sa stau intr-o cabana depaaaarte de galagia urbana. Si sper sa castig vreodata.

mlm
| mlm a răspuns:

Atat la munte cit si la mare este frumos vara, dar totusi as decide impreuna cu sotul sa mergem la mare, ne place cel mai mult, apa, soare, distractie.

| borsec a răspuns:

Marea categoric.

| dulshe a răspuns:

La mare, ma gandesc k este vara si as vrea sa ma bronzesc sa fac baie in mare, sa ma distrezi (chiar daca te poti distra si la munte dar la munte te distrezi mai mult iarna)

| Cryss a răspuns:

Eu m-as duce la munte fiindca iubesc naturabatting eyelashes. Si e tare acolo sa stam doar noi doi fara agitatia de la oras happy, nu stiu mi se pare mai romantic big grin.

| anonim a răspuns:

MUNTELE, CATEGORIC.este mult mai romantic la munte decat la mare.

| Ben. a răspuns:

Muntele. dc vrei sa innoti sau sa stai la soare se poate si la munte, dar sa faci o plimbare pe potecile marii si sa culegi o floricica, e mai greu...

| Sara2 a răspuns:

Eu locuiesc de 22 ani in cta, dac ar fi sa fie in haway fara indoiala as alege marea daca ar fi sa fie in alta parte as alege muntele...nu de alta dar la munte merg mai rar...si sincer daca nu as fi din cta as alege marea fara indoiala pentru ca e muuuuuuuuuuult mai frumos

| yuly_6695 a răspuns:

Muntele.
Este superb, mai ales cand mergi cu persoana pe care o iubesti.
Aer curat, natura, susur de izvoare, liniste..., ce altceva ti-ai mai putea dori.

| moonY a răspuns:

Mi'e indiferent, nu conteaza locul cat conteaza persoana de langa mine. putem merge si intr'un loc ascuns de civilizatie, atata timp cat suntem impreuna, e vacanta ideala

| Ana-Maria94 a răspuns:

Muntele, deoarece sunt peisaje superbe, aer curat, nu exista aglomeratie, e liniste.