| 88cosmi88 a întrebat:

Deci. Daca ati avea 1 luna timp liber(concediu) ce ati face? A:ati merge la munte? B:ati sta acasa pe calculator? C:v-ati distra cu familia? D:N-ati raspunde la intrebare. Alegetilaughing

Răspuns Câştigător
| cosmin88_4528 a răspuns:

Toate in afara de D

11 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Buna, Cosmin!
A si D deoarece as fi plecata la munte si nu as putea sa iti raspund la intrebare.
Pa, pa!

| LaLaura a răspuns:

E-ul de la mine, m-as duce cu familia mea in Egipt happy

| MariaO a răspuns:

Buna!
Avand in vedere ca este o luna, ai timp atat de varianta a, cat si b si c big grin
Eu as merge o saptamana sau 2 la munte dupa care as lenevi acasa, cu familia si calculatorul. happy

| Parker a răspuns:

La mare happy Singur cu gandurile mele.

| KoreaJapan a răspuns:

Alte variante? ma duc in japonia sa mai vad un cutremur laughinglaughing

| andragrigoras2000 a răspuns:

Cam toate in afara de d ca deja am raspuns.dar daca chiar doresti sa aleg una, aceea e varianta c deoarece stand cu familia pot merge si la munte pot sa stau si pe calculatorlaughingfunda?

| dydy1 a răspuns:

La munteeee

| anutzica001 a răspuns:

ABC d nu ca deja am raspuns

| NIMENII a răspuns:

A

| Mgdxx a răspuns:

E:As sta acasa si as ieri cu prietenii in oras cu rolelewinking...si dupa 2 saptamani ma duc la Munte cu familiawinkingwinking

| Pisicutza7 a răspuns:

Pai as iesi in oras zilnic nu prea as mai da pe acasalaughing