| iSaidNo a întrebat:

S-a zicem ca ai castigat la un concurs o excursie in ce tara vrei.Unde te-ai duce?

Răspuns Câştigător
| Pufulika a răspuns:

Salut).Pai eu m-as duce in Italia, deoarece este o tara cu multe turne.etc. E de o placere sa te plimbi pe strazile italiene caci este foarte frumos si curat... Funda? happy

3 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Suedia.Pentru femei! Bine, si pentru peisaje, dar astea intra pe un plan secundar.

| Paulla a răspuns:

Rusia, vreau să văd Moscova.

| Pufulika a răspuns:

Salut).Pai eu m-as duce in Italia, deoarece este o tara cu multe turne.etc. E de o placere sa te plimbi pe strazile italiene caci este foarte frumos si curat... Funda?winking