| RiriK a întrebat:

Hei! Unde as putea merge in concediu in Romania? Inafara de munte.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La manastirile din nordul Moldovei.

| TheAce a răspuns:

Recomand marea de la noi, distractia e fantastica. Recomand manastirile din Moldova si periplul in Maramures. Recomand Praid (si automat si Sovata) dar si Baile Felix, in primul rand pentru aquapark si pentru restaurante si cluburi.

| wolder a răspuns:

Baile felix
baile gerculane
salina din slanic
la mare la mamaia, Costinesti, neptul, vama veche.
in dunare, in Galati sau Iasi ca sunt orase frumoase

suntserios
| suntserios a răspuns:

In delta

| Eastwood a răspuns:

- La mare.
- Pe valea Oltului.
- Sa vizitezi Sarmisegetuza.
- La Baila Felix.
- Sa vizitezi Sfinxul de la Bucegi.
- Ocna Sibiului.

| StalkerSoul a răspuns:

La mare sau la tine acasa laughing si sa iesi cu prietenii tai. sa bei ceva cu ei. chestii care-ti plac tie.

| DoarEu291 a răspuns:

Mare! big grin
Sau Dunare! big grin

| NicolaeMihai a răspuns:

Eu zic să te duci la mare dacă vrei în perioada asta a anului sau dacă vrei te poți duce niște hoteluri unde să te cazezi unde să ai piscină și etc... sau dacă nu te impresioneayă îți mai dau o variantă și anume să mergi să vizitezi țara rolling on the floor Prin Alba-Iulia sau Moldova prin Iași pe acolo indiferent unde te-ai duce va fi super oricum! Fundă?!

| hris a răspuns:

La mare
La Baile Felix
Pe la saline, pesteri...sunt multe locuri frumoase in tara

| Alexa69 a răspuns:

La mare.