| costel121 a întrebat:

in perioada 5 august-10 august stiti cumva daca e vreun concert pe litoralul din Romania daca da imi ziceti va rog frumos cine canta si daca e gratuit, dau funda, in perioada acea ma duc la mare si vreau sa stiu daca e vreun concert ceva! Multumesc Anticipat

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Mi se pare ca pe 5 august canta Michel Telo la Mamaia, intrarea e gratuita.
O zi buna!

| costel121 explică (pentru Adry05):

Of e pe 19 august naspa

| Misspink2000 a răspuns:

Mai bine veneai de pe 11 august, e un festival cunoscut la Mangalia.