| LoveJBieber a întrebat:

Stiti cand va avea Justin Bieber un concert in Romania?love struck...intrebare doar pentru faniwinking. Ms anticipat!

Răspuns Câştigător
| SheCanFlyy a răspuns:

Nu vine, poate la anul dar nici atunci nu cred.Ca el oricum a terminat cu concertele si turneu deocamdata big grin funda?

6 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Atunci cand ai sa ma vezi pe mine in drum spre Bucale cu 30 de kile de oua stricate, o Bazooka si 3 lansatoare de rachete;)
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| thegreatgatsby a răspuns:

Nu draga nu stie nimeni.
Daca avea un concert aici, se anunta si toata lumea stia iar tu numai erai nevoita sa pui intrebarea.

| MadnessCaffe a răspuns:

Nu va veni niciodata in Romania pentru ca nu mai iese viu.

| LoveJBieber explică:

Ink ceva:rasp cel mai cool primejte fundawinking

| georgy362 a răspuns:

Eu am intrat pe un site nu imi amintesc bine si acolo am vazu ca sau ales mai multe tari si se voteaza tara iar cea mai votata tara e castigatoare si acolo merge cred ca pe la mijlocul verii asta e o parere(sper sa-ti fie de folos eu asa am gasit nu stiu cat de corect sau adevarat este dar iti spun si tie)

| Yonella_Madalina_1999 a răspuns:

Se spune ca in martie anul 2013