| TnCristinaa a întrebat:

Am de facut un afis publicitar (pentru a convinge pe cineva sa viziteze Romania) si nu stiu despre ce loc sa fac,,,
Ce locuri interesante si frumoase stiti? (ex: M-tii Apuseni,Litoralul,Moldova, Delta Dunarii)
Ceva frumos ..pentru a convinge pe cineva foarte usor
Cine spune cele mai multe ..primeste [FUNDA]URGENT!

Răspuns Câştigător
| CryForYourLove a răspuns:

Sibiiiuu

1 răspuns:
| JomelaMaya a răspuns:

Eu mă gandesc acum la Dunăre, Sinaia [ castelul Peles este superb, crede-ma am fost acolo si chiar se merita, la fel si Pelisorul ], Sibiu, Brasov [ Castelul Bran ], Salina Turda, pe aici am fost eu si mi-a placut cel mai mult. Plus ai putea in Sighisoara, este o parte a Romaniei pe care multi o apreciaza sau ai putea la Hunedoara.