| ToPBosS a întrebat:

Vreau si eu sa aflu ce planuri aveti pentru vacanta de varabig grin.

7 răspunsuri:
| Xpert a răspuns:

Eu personal doresc sa imi imbunatatesc conditia fizica si sa termin mai multe proiecte de webdesign! Si o sa merg si pe la mare ca sa ma recreez putin! Sanatate!

| Cosminovici18 a răspuns:

Vara nu dormin cum spune si Connect-R

| Elena97M a răspuns:

Am de gand sa aduc marea la munti sau invers. happy

| TuttyFk a răspuns:

Pai Vara asta plec in Italia nu la munca! Ma duc in vacanta. La mare Munte coloseum si diferite lucruri ce pot fi vizitate. apoi prin sepembrie ma intorc acasa si imi achizitionez un pc nou si mult mai bun.

| DiaVp a răspuns:

Pai mai lucrez la engleza putin, ma apuc si de caietul de vacanta(naspa, stiu). Poate fac si o petrecere de sfarsit de an.Ma uit la filme de groaza S.F, la care sa ma pot pisa si eu pe mine, ca celalalte pe care le-am vazut vara trecuta au fost slabe(m-am uitat la ceva de genu"Messenger 2". Incerc sa stau mai mult cu prietenele, si sa ma gandesc daca sa ma transfer dintr-o clasa de prosti amuzanti, intr-una de copii destepti si plictisitori.Ma duc si pe la matusa, care locuieste in Tg.Mures.

Cam atat. BYE! :*

| OPisicuţãMicã a răspuns:

Pai,eu as vrea sa merg in Dubai iar mami si tati au spus ca poate o sa mergem, poate mai mergemla strand in Hajduszoboszlo(Ungaria) si cam atat...De abia astept vacanta de vara...toata vara voi sta in afara Romaniei big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu voi merge in Spania toata vacanta.Acolo am niste rude si vom merge in diferite locuri, parcuri de distractie