| SUSAMOGUS a întrebat:

Salut, am gasit un hotel un obzor cu 1.400 lei pentru 3 persoane, all-inclusive. Credeti ca merita? Cum e plaja din zona?
Am mai gaist un hotel cu 1.100-1.300 la Nisipurile de aur, tot cu all inclusive.
Ce zona ati recomanda mai mult?

10 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Pentru cate nopti? Una?

| SUSAMOGUS explică (pentru Yuoia):

Am uitat sa specific, scuze.
3 nopti, si e in perioada sept.

| Yuoia a răspuns (pentru SUSAMOGUS):

Pentru 3 nopti, 3 persoane ar fi acceptabil.
Nu cunosc plajele.
Vacanta placuta!

| Holiday a răspuns:

Https://www.google.com/......95t/data=! 3m6! 1e1! 3m4! 1sylBnLoiZubUbAKr0tN8OqQ! 2e0! 7i13312! 8i6656

Pjaja Obzor

https://www.google.com/......13t/data=! 3m7! 1e1! 3m5! 1sdhquBVI6JS8m3r9KFr3wXA! 2e0! 6shttps:%2F%2Fstreetviewpixels-pa.googleapis.com%2Fv1%2Fthumbnail%3Fpanoid%3DdhquBVI6JS8m3r9KFr3wXA%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D87.70647%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100! 7i13312! 8i6656

Plaja Nisipurile de Aur.

| SUSAMOGUS explică (pentru Yuoia):

Ok, multumesc frumos

| Holiday a răspuns:

Intra pe google street view si le vezi cum sunt

| SUSAMOGUS explică (pentru Holiday):

M-am uitat deja pe google, speram ca a fost cineva pe acolo si stie din experienta cam care este diferenta laughing
Mersi oricum

| Holiday a răspuns (pentru SUSAMOGUS):

Dintre Obzor si Nisipuri e de preferat a doua, daca nu vrei sa te plictisesti complet. Daca vrei doar hotel-plaja, alege Obzor. Nisipurile de Aur, desi ceva mai animata, e totusi o statiune mai mult pentru familisti. Mult mai interesant este Sunny Beach.

| mihai69 a răspuns:

La Nisipuri, plaja e... de toate felurile: într-un capăt e cu intrare lină în mare, apoi se schimbă în din ce în ce mai „abruptă". E lată cam peste tot, sunt șezlonguri (cca 10-12 € pe zi umbrela și 2 șezlonguri), baruri, locuri de joacă - de toate. Stațiunea e ok, cu parcările e cam prost. Dar asta e o lipsă a lor cam pe tot litoralul.
La Obzor nu am fost. Dar poți găsi impresii pe net: https://amfostacolo.ro/......hotel9.php
Tot pe AmFostAcolo.ro poți citi și impresii despre hoteluri, poate te ajută să alegi.

| SUSAMOGUS explică (pentru mihai69):

Am inteles, mersi frumos.