| NoName0206 a întrebat:

Salut, am o intrebare pe durata zborului cu avionul nu ai voie sa folosesti telefonul mobil? sau aparatul foto? La compania Wizz air.

6 răspunsuri:
| FreddieMercury a răspuns:

De ce? Ai auzit tu ca Wizz air inca au avioane de 50 de ani? laughing

Nu ai observat ca multe telefoane au modul Avion? Pt ce crezi ca e?

| XSecretLov3X a răspuns:

Mai.cica nu ai voie dar.bine.poti sa fol telu pentru muzicaa la casti.etc, si cu aparatul foto poti sa-l folosesti dar sa nu te vada aia din avion.In rest.calatorie placuta:p:*(fundutza?)

| Adrick a răspuns:

Exact,nu ai voi sa folosesti telefonul si aparatul foto nici intr-un avion!winking

| 発行機関月は地獄に行く a răspuns:

Nu conteaza compania. Nu ai voie sa folosesti laptopuri, telefone aparate foto etc.

| daii a răspuns:

Ai voie sa folosesti telefonul mobil atata timp cat setezi profilul "Avion/Deconectat" sau daca scoti cartela din el si il pornesti asa. Dar oricum,la decolare si aterizare trebuie sa fie inchis de tot telefonul,dupa aia il poti deschide, dar sa fie ori fara cartela, ori setat pe profilul "avion/deconectat". Aparatul foto.cred ca ai voie, nu stiu sigur. Dar atata timp cat ai telefonul, poti face poze cu el.zic euhappy. Sper ca te-am ajutat.

by daiiwinking

| AlinaG a răspuns:

Ai voie sa folosesti aparatele electronice, aparat foto, laptop; dvd lector etc. dupa ce ai decolata pana cand esti anuntat ca o sa aterizezi si ca trebuie sa zte intorci al locul tau. Nu ai voie sa foloseti telefonul mobil sau radio pe toata durata zborului.