| Anul9999 a întrebat:

Salut, am si eu o curiozitate.
In afara de Romania, in țari precum franta, Italia, Germania, etc.
Aveti ideea daca există agentii de pariuri stradale? Cum se numesc ele si daca exista in toate orasele tarii respective? Doresc raspuns de la cei care cunosc din experienta propie.

Răspuns Câştigător
| EneCristian a răspuns:

Da asa cum exista fortuna aici exista si acolo peste tot se pariaza http://www.top20bookmakers.co.uk/ majoritatea au si agentii dar lumea mai si pariaza online deci astea sunt in uk cat despre restul europei sigur ca sunt nu stiu acum numele.