| Coshmar9 a întrebat:

Am și eu o scurta întrebare... Am voie la aeroport sa trec cu proteine și creatina? Sau cu mașina Anglia-Romania...

4 răspunsuri:
| varsanofie a răspuns:

Salut!
La aeropot este voie atâta timp cât nu este în stare lichidă, de asemenea și cu mașina.

| Cosmin86 a răspuns (pentru varsanofie):

Si in stare lichida nu ai voie in bagajul de cala? Ca eu am mai luat sticle de vin si alte produse in stare lichida.

| varsanofie a răspuns (pentru Cosmin86):

înceacă, nu te caută nimeni la bagajul de cală. Nu îmi mai aduc aminte exact cu câte am trecut, dar eu zic că merge.

| Catalina990099 a răspuns:

Dacă e lichid nu ai voie mai mult de 100 mml