| Marinush123456789 a întrebat:

Caut cazare pentru data 30.11. 2018 în proximitatea mun Alba Iulia. În mun. Este foarte scumpa. Va rog sa ma ajutați cu numele localităților limitrofe. Mulțumesc

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cam tarziu.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De ce? Ti-e lene sa cauti pe harta? http://bit.ly/2QVNKQe

| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca-i totul arvunit de 6-8 luni in urma.
La momentul asta, poate pe la o casa normala mai gasesti ceva, dar numai daca te duci personal sa bati din poarta in poarta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Crezi ca mai gasesti ceva?
Peste 100.000 oameni se vor duce acolo.
Eu am cautat acum 3 luni si nu mai gaseam nimic, am ales Sibiul si de acolo faci vreo 40 min pana in Alba

| Rotazi a răspuns:

Nici in Alba Iulia si nici in satele din apropiere.
Ma tem ca in aceasta perioada si Sibiul e plin din cauza Trgului de Craciun deja deschis. Dar poate accepti Sebes, Aiud.