| AndreiMihaiLNM a întrebat:

Salut, ce agentii de turism cu preturi decente cu cazare si avion inclus stiti? De exemplu pentru Grecia! Funda!

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu te complica, ia la prima mână, de ex:

https://www.booking.com/index.en.html?aid=309654; label=hotels-english-en-emea-GlamTwMwEWYzFjp5xOk_fwS416818473256:pl:ta:p1:p22,563,000:ac:ap:neg:fi:tikwd-98351185:lp1007627:li:dec:dm:ppccp=UmFuZG9tSVYkc2RlIyh9YcsZ-Id2vkzIfTmYhvC5HOg; ws=&gclid=CjwKCAiAyc2BBhAaEiwA44-wW9h_746MoI8WVGwZb1w8QbKCKyfJ2XC8FjRRz6q-InRKVFEjnchZbhoCZrgQAvD_BwE

| AndreiMihaiLNM explică (pentru sierra1):

Nu cred ca au si avion inclus(sejur)

| sierra1 a răspuns (pentru AndreiMihaiLNM):

Online îți iei tu, durează 2 click-uri

| AndreiMihaiLNM explică (pentru sierra1):

Spune-mi agentii bune atunci happy

| sierra1 a răspuns (pentru AndreiMihaiLNM):

Nu recomand, te "dezbracă" de bani!

| AndreiMihaiLNM explică (pentru sierra1):

Atunci ce recomanzi!?

| sierra1 a răspuns (pentru AndreiMihaiLNM):

Cred că n-ai priceput o iotă din ce ți-am zis

| AndreiMihaiLNM explică (pentru sierra1):

Eu am cerut sejur (cazare + avion) nu sa le caut separat si sa fie decalaj mare de timp intre