| DanielT95 a întrebat:

Eu si prietenii mei ne-am decis sa facem revelionu' la munte anul acesta.
As dori sa stiu daca este posibil sa inchiriem o cabana pentru 15-20 de persoane pentru 2, 3 zile si cam la ce bani s-ar inchiria.
Asa ca idee, daca stie cineva.

Am tot cautat pe internet, dar nu am gasit nimic concret si care sa-mi arate exact ceea ce vreau eu sa gasesc.

5 răspunsuri:
| GustDEportocala a răspuns:

Costa mult. In jur de 200 de euro. Mai bine intereseaza-te de o cabana pe care o are o matusa, un unchi si mergi acolo laughing. Daca nu, mergi in zonele Dorna, Tihuta, Magura. happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sanse extrem de mici sa mai gasesti ceva la mijlocul lui decembrie. pentru 20 persoane o pensiune cat de cat decenta costa cam 5000 ron pe vreo 3 zile, dar fii sigur ca cele ma preturi bune s au dat de mult

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Incearca la vama buzaului, trebuie sa cauti mai insistent

| Syela a răspuns:

E cam tarziu, nu stiu cate sanse ai sa gasesti ceva. Dar de ce nu suni si intrebi? Cauta pe net si unde te-ar interesa sa mergeti suna si intreaba, asa sti sigur de cati bani aveti nevoie.

| hackeru2 a răspuns:

Prietene cam tarziu eu caut de la sfarsitul lui noiembrie si nimic incearca in oras la ceva local il scoti undeva la 2000-2500 de lei