| H1gh a întrebat:

Stiu ca vi se pare ciudat dar ce pot face de revelion? AM 15 ani si nu stiu ce sa fac revelionu asta. Totimpu l-am facut cu prietenii, m-am distrat dar acum nu am nici o idee... M-am gandit sa mergem la unchiu lu' un prieten ca are motel in timisoara si am zis sa inchiriem o camera... NU am avem idei ce sa facem de revel laughing Fete care nu stiu ce sa faca de revelion din timisoara sunt pe aici >>::

3 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Ar fi frumos cu o fata ceva... intr-un iglu la eschimosi! Suna romantic?
Bafta si distractie placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu azi stau pe banca[acasa, cu familia]m-amplictisit de bairame

| H1gh explică:

Eu nu prea vreau sa stau acasa... dar nici bairam mare sa iasa. Ar fi frumos cu o fata ceva...