| BaiatMic a întrebat:

As dori sa merg un weekend la munte cu inca cativa prieteni, vrem sa inchiriem o cabana sau na, 3 camere pentru cate 2 persoane, nu stiu unde as putea sa merg, caut undeva unde am posibilitatea sa ies sa ma plimb cu atv, sa facem un gratar, sa avem ce sa vedem si ziua, de fapt cat mai multe facilitati, imi poate recomanda cineva o zona si o cabana de ce nu?! Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe valea prahovei gasesti cate pensiuni si cate atv uri vrei

| DrGoogle a răspuns:

Eu iti recomand Slanic Moldova judetul Bacau, sau Bran, preturile sunt accesibile iar cabane gasesti destule daca te hotarasti scrie-mi pe privat si iti dau eu cateva pensiuni.

| cevdet a răspuns:

Izvorul Muresului. Daca reusesti sa prinzi o cabana. Sunt multe dar sunt si "abonati" la ele.

| Alexxxaa1010 a răspuns:

Pai depinde de prin ce zona a tarii esti. Personal, recomand Poiana Brasov happy

| BaiatMic explică (pentru Alexxxaa1010):

Aproape de tgv la 40 km

| Alla27 a răspuns:

Bună! Eu am fost de Paște. Lângă Sibiu la Sâmbăta de Jos... La Casa Muntelui Sâmbăta e foarte frumos... Și proprietari sunt foarte de treaba. Este zonă turistică, este langă munte.