| radurex25 a întrebat:

imi ziceci si mie o companie aeriana buna(nu agentie de turism), care sa aiba si bilete ieftine(prferabil sub 100 eur de persoana)in perioada de pasti?

7 răspunsuri:
| Wisdom a răspuns:

Blue Air, Wizz Air.

| MàdàMàdàlina98 a răspuns:

Cauta pe e-dreams si gasesti cele mai ieftine zboruri in general gasesti last moments

| kiki a răspuns:

Wizz air.carpathair, blue air, vueling, ryanair

| cipicu92 a răspuns:

Blu air...(sau cum ar zice cineva AR DONE) laughing

| mustaurucata a răspuns:

Depinde in primul rand pe ce traseu!
In general Blue Air, iar daca esti destept si iti faci cam acum rezervare si pentru dus si pentru intors esti un zeu! E incercata, tata foloseste avionul de 3-4 ori pe an. ex:bilet bucuresti-roma(cu rezervare cu 2-3 luni inainte si pentru dus si pentru intors 55 euro! Dar poate fi si 45...Fi atent ca poti face ceva economii!
Blue Air

| Cristina_2809 a răspuns:

Da,asa este.La Blue Air sau Wizz Air, si rezervate din timp.Cu cat rezervi biletul mai din timp,cu atat e mai ieftin. Daca o vei face cu o saptamana, doua inainte, v-a sari cu siguranta de 100.

| oanacatalina a răspuns:

Wizz Air e cea mai bună soluţie.