| ok47 a întrebat:

La ce agentie gasesc si eu bilete de avion dus intors in spania ieftine? 2 bilete perioada 15 iulie - 1 august

1 răspuns:
| e1xtz a răspuns:

Intra pe vola.ro si iti rezervi acolo.
Daca nu ai un card sa faci plata sau nu te descurci mergi la orice agentie de turism mai cunoscuta din orasul tau si se ocupa ei de tot in cateva minute, le vei plati la pretul total un aprox. 10 euro pentru serviciul prestat.
Oricum perioada respectiva este cam cea mai scumpa din an chiar daca ai sa mergi cu o cursa low-cost.Cel mai bine ar fi deja sa iti achizitionezi biletele de le acum, cu cat mai repede cu atat mai ieftine iti ies.