| AnonymousCLL a întrebat:

Merita sa mergi la jumatatea lui Octombrie in Antalya, stațiunea Side? Ma refer, mai e calda marea, mai sunt peste 30 C, sunt zile ploioase? Cate grade sunt ziua si cate noaptea? Vreau sa răspundă cineva care a fost in Octombrie.

1 răspuns:
| nirocino a răspuns:

Nu vreau să mă înjuri la intoarcere că nu sunt Busuioc de la meteo şi mai depinde şi de norocul fiecăruia dar de obicei vremea e foarte frumoasă în octombrie în Antalya. Temperaturi de 27-30C şi apa Mediteranei foarte bună iar preţurile sunt cu 50% mai mici. După jumătatea lunii încep să scadă temperaturile dar oricum vremea e plăcută! Baftă!