| Cosmin18393 a întrebat:

Salut, o locație de vacanta pentru trei zile cu loc de pescuit și piscina, pentru trei persoane?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In zona cazanelor dunarii gasesti cateva pensiuni cu piscina si pescuit... in Dunare.

| maphiotul a răspuns:

La mine in judetul Bistrita-Nasaud sunt cel puțin 3, 4 asemenea locuri.
De unde esti, vii pana aici?

| Anca018 a răspuns:

Buna,

O zona frumoasa unde gasesti si piscina si zona de pescuit este zona Cazanele Dunarii - Orsova. Poti selecta la filtre pescuit si piscina pentru a-ti returna doar locatiile care au cele 2 facilitati.

https://www.booking.com/......ts.en.html

| irinelsrl a răspuns:

Trebuci, cel mai cautat loc pentru asemenea chestii din ultimii 30 de ani, va asteptam la vila noastra Irinel Srl Vila cu de Toate!