| xCrazyWolf a întrebat:

Pentru cei care au fost la hoteluri de 5 stele in Turcia (nu cele mai bune si mai tari de acolo) este carne de porc? Si in rest cum e mancarea?

6 răspunsuri:
| BiiBiia a răspuns:

Hey. Eu am fost la un hotel din turci. Intr-adevar, serveste carne d eporc deoarece am mancatsi eu. Si o fac foarte gustoasa. Ei fac sialte feluri de mancare.Cum ar fi mancarile traditionale din tara lor. Le prepara foarte, foarte bine si sunt foarte gustoase.

| KateMiddleton a răspuns (pentru BiiBiia):

Nu stiu in ce hotel ai fost, dar in toate hotelele turcesti in care am fost nu era carne de porc.Religia nu le permite.E imposibil sa fie carne de porc in Turcia.Probabil carne de vita pregatita foarte bine.

| MihayJupanu a răspuns:

La hotelurile din Turcia vei fi tratat cum se cuvine si vei servii specialitatile lor, fara carne de porc, daca asta te intereseaza de fapt

| Dombrovschi_Alexandra_1991 a răspuns:

Buna. Am fost nu numai o data in Turcia si mereu revin cu aceleasi impresii placute, totul imi place si mincare e la un nivel inalt de pregatire si in asortiment foarte mare, dar referitor la carnea de porc pot sa iti zic ca chiar daca ar fi sau chiar daca nu ar fi nu e o problema, ei prepara atit de gustos incit nu mai simti ce carne e, poate sa fie si peste.Mereu cind plec la odihna mereu pun pe mine ceva kg finca atit de gustoase sunt bucatele ca nu ma pot controla si sa nu gust din toate, merita sa pleci si sa te odihnesti o data pe an!

| AgathaRo a răspuns:

Carne de berbec si vita. Carne de porc mai rar gasesti dar sunt sanse.

| BiiBiia a răspuns (pentru KateMiddleton):

A da scuze m-am incurcat. soryy