| valentin2002 a întrebat:

Stie cineva cam cat costa o oră de masaj pe litoral în Bulgaria? Dacă ajuta, hotelul este la Nisipurile de aur!

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fiecare are tariful lui, si aici in Romania masajul pe plajă unul il face cu 20 lei altul cu 50 lei, depinde de maseur, sau maseuză.
Cînd vei merge in Bulgaria vei afla acolo.

| Mihai1499 a răspuns:

Dacă... Știi hotelul, nu poți suna să întrebi? Cel mai bine întreabă în engleză, dar ar trebui să aibă site.

| Bondarel99 a răspuns:

Am gasit pe un forum o postare de la cineva care a fost acolo si a spus ca a platit 15 euro.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La nisipurile de aur sunt hoteluri de 2 3 4 5 stele. Realizezi ca fiecare are tarifele lui in functie de servicii

| valentin2002 explică:

Apart Hotel Golden Line este hotelul, doar ca eu nu am putut găsi nimic despre costurile suplimentare de niciun fel...

| mihai69 a răspuns (pentru valentin2002):

Ăla de fapt nici nu e hotel - sunt apartamente închiriate în regim hotelier.
Deci servicii suplimentare... oha!
Dar sunt pe plajă diverse „dughene" unde poți beneficia de o ședință de masaj. Prețul e de obicei afișat pe ele.
Acum di ani, cineva spunea că a găsit un salon de masaj (pe lângă Dolce Vita) unde a dat 30 de leva pe jumate de oră; oamenii au fost mulțumiți. Dar pe plajă sigur e ceva mai scump. Poți încerca și să negociezi...