| Mimi100 a întrebat:

Știe cineva cât de scumpă este mâncarea in avion?

Răspuns Câştigător
| zilog a răspuns:

Nu e chiar asa scumpa un sandwich costa pana in 30 lei unul prost
sau 9 euro unul bun

o sticla de vin buna rau de tot costa maxim 40 lei cu o sticla de apa minerala

DAR DACA VREI MENIU BUN BUN GUSTOS CU CARNE ITI RECOMAND ALA CU PIEPT DE PUI SI SALATA SI SOSURI si apa la el
costa ceva pana in 70 lei dar are un gust extraordinar de bun pentru ca eu cred ca este facut special ca sa il mananci in avion
si este cunoscut faptul ca in avion papilele gustative nu simt chiar asa de bine gusturile
si din acest motiv le mai accentueaza ei ca sa le simti
iar avioanele romanesti nu zboara chiar asa de sus sa ti-se deregleze gusturile
asa ca o sa simti sugsturile mult mult mai bine

o ciocolata 2 euro dinaia mica chitii chat

nu te speria

hai sa zicem ca sunt duble ca si calitate dar si duble ca si pret

nu o sa spargi pe un drum Romania Anglia mai mult de 30 euro sa iti iei tot ce vrei si vin si alte rahaturi

dar mai bine sa iti iei cand faci biletul de avion meniu
ca sa te coste putin 70 lei si ai meniul tau super jmecher

1 răspuns:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Este cam scumpa ce e drept, poti sa vezi aici mai multe detalii in functie de companii:
https://www.calatorulmultumit.ro/......-blue-air/

https://www.google.com/......ost/%3famp

Seara faina in continuare (adica cand o sa citesti mesajul) :D