| Xena16 a întrebat:

Salut TPU. Am rezervat un bilet de avion la o firma pentru data de 1.07.'22,azi am primit Gmail sa dau detalii despre pasager. Am completat iar la ruta de întors detaliile sunt primite,la ruta de plecare, încă scrie că " așteptam detalii pasageri". Nu reușesc sub nici o formă sa înțeleg de ce! Am completat absolut tot.
Va rog, ajutați-ma.
Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Mirel4412 a răspuns:

Nu crezi ca au si ei o linie de asistenta? Incearca acolo.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai facut check-inul online?

| Xena16 explică (pentru darrio2007):

Check.inul nu mi.l face până nu trimit "detalii pasageri" iar pe acestea le.am trimis și în continuare îmi apare că, așteptam detalii pasageri .M.am deconectat, am intrat din nou și aceeași poveste.

| Xena16 explică (pentru Mirel4412):

Am sa incerc mâine să sun in tara. Au și pagina, am trimis mesaj și se dă răspuns automat care nu mă ajută cu nimic la problema care o am. De altfel, e o companie cu recenzii foarte bune.