| Ene_Mihai_1995 a întrebat:

Am si eu nevoie de niste informatii..vara asta vreau sa ma duc la mare si nu am mai fost de ft mult timp.As vrea sa stiu care plaje sunt frumoase, gen as vrea la mamaia dar am gasit o oferta atractiva in Neptun.As dori cateva informatii despre Neptun.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mihaelablabla a răspuns:

Venus si Neptun sunt statiuni de vis! Nu este aglomerat, nu este prea multa harmalaie fiind orasele mici, e o plaja nu foarte lata, nici foarte ingusta, iar apa este foarte curata. Mergi cu incredere!

3 răspunsuri:
| Marisa264 a răspuns:

Costinesti, Mangalia sau Euforie Nord sunt plaje foarte OK

| NoFeelings a răspuns:

Eu in fiecare vara la Eforie Nord. E o plaja nu foarte aglomerata, dar foarte curata, fara alge, meduze etc.

| Ene_Mihai_1995 explică (pentru Mihaelablabla):

Mulțumesc!