| Anonimaz88 a întrebat:

Salut TpU! As vrea si eu o parere urgent. Credeti ca daca m-as duce la un hotel as putea sa dorm la niste prieteni care si-au facut rezervare online printr-o agentie de turism? Sau macar sa vorbesc la receptie sa ma lase sa dorm cu ei in apartament si sa platesc ceva daca e nevoie? Hotelul este in alta tara.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Camerele au niște limite de câte persoane pot caza. Un hotel care se respecta nu va accepta niciodată supracazari.

| Anonimaz88 explică (pentru suntserios):

De la agentie ni s-a spus ca putem rezolva si la hotel dar platim tarifele.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Anonimaz88):

Pai suna la hotel ai intreaba. Dupa cum ziceam. Daca sunt camere care sa permita persoane suplimentare te vor primi contra cost. Daca nu va trebui sa iei alta camera