| Valy4567 a întrebat:

E cineva din Călărași care mă poate ajuta? Trebuie să ajung săptamâna viitoare în Silistra. Iau trenul din București până în Călărași, dar după aceea nu găsesc niciun mijloc de transport până la Silistra, sau măcar până la vama Ostrov. E prea mult de mers pe jos. Aveți vreo idee dacă există un microbuz ceva?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă blablacar

| Balalau95 a răspuns:

Cauta "autogara Calarasi" pe google si da-le telefon despre Silisra
cauta "primaria din Silistra" pe google si da-le un telefon si intreaba cum se poate ajunge din Calarasi
cauta "transport calarasi silistra" pe google

cam atat idei am, si eu am oras de provincie, dar deja stiu de unde sa iau maxi-taxi din municipiu capitala de judet si care chiar exista si merge