| Alecsandra_Vartolomei_1993 a întrebat:

Eu am o sora care are un iubit si iubitul ei are un copil. Daca sora mea si iubitul ei se casatoresc copilul lor ce o sa fie pentru mine? (iar daca nu se casatoresc?)

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Copilul acela o să fie nepotul tău prin alianţă cred că se numeşte. Iar tu mătuşa lui chiar dacă nu este copilul surorii tale. Iar dacă nu se căsătoresc nu o să fie nimic pentru tine, evident că nu o să aibă vreun grad de rudenie cu tine. Va avea grad rudenie cu tine numai atunci când sora ta se va căsători legal cu acel băiat/bărbat.

5 răspunsuri:
| Alecsandra_Vartolomei_1993 explică (pentru Anonimuserr):

OK multumesc pentru raspuns :* happy

| Anonimuserr a răspuns (pentru Alecsandra_Vartolomei_1993):

Funda?

| Alecsandra_Vartolomei_1993 explică (pentru Anonimuserr):

Scuze ca intreb dar nu stiu cum sa-ti dau funda sad

| Anonimuserr a răspuns (pentru Alecsandra_Vartolomei_1993):

Declară răspunsul câştigător parca îi zice

| Alecsandra_Vartolomei_1993 explică (pentru Anonimuserr):

Ok ti-am dat happy