| Crz23 a întrebat:

imi poate spune cineva cam cat ar costa un bilet tren ruta: Craiova-Timisoara (cu tot cu reducerea de elev)?

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

54,5 Ron. Dar, ca sa stii pe viitor si alte preturi, poti intra pe www.infofer.ro, tastezi orasul de plecare si cel de destinatie, dai OK, iti apar toate trenurile, si acolo ai si optiunea cu pretul calatoriei, iar in casuta cu pretul calatoriei trebuie doar sa pui optiunea elev/student

| onasis1961 a răspuns:

Pai depinde cu ce tip de tren doresti(personal, accelarat, rapid interciti)