| Ciprian_Jurchela_1986 a întrebat:

Îmi puteți recomanda o cazare faina la Sinaia în perioada asta? Nu vreau lux și figuri. O locație decenta și cu un preț rezonabil. Mulțumesc! happy

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce inseamna pret rezonabil. Ti as recomanda Hotel Palace... locatia este de vis, vederea din camerele dispre parc si terasa unde se ia masa e de milioane... insa pretul pe masura ~ 230 ron.

In rest poti da un search pe booking.com si gasesti toate informatiile pe care le vrei

| Ciprian_Jurchela_1986 explică (pentru suntserios):

Nu as vrea hotel. O cabana, pensiune, vila, ceva de genu. Mulțumesc oricum. happy