| elenaakexua415 a întrebat:

As vrea sa fac o excursie cu clasa, undeva la mare, imi puteti recomanda o cazare cu un pret decent intr-o zona decenta undeva pe langa litoral?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cauta prin zona eforie daca sunt ceva pensiuni deschise in perioada asta

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Când te cazezi cu clasa, ai nevoie de cazare la hotel, pensiune, căci nu poți merge la particulari. Cazările ieftine în acest caz le găsești la Youth Hostels. Caută YHA.

| johnnny123 a răspuns:

Păi organizezi tu excursia, sau cum? Cazările pentru grupuri mari necesită organizare serioasă, negocieri, probabil plată în avans, etc. Crezi că va sta cineva de vorbă cu un copil de 14 ani?