| Apetrei_Bogdan_1999_UmKc a întrebat:

O intrebare pentru cei din Piatra Neamt, sala pentru examenul auto proba teoretica se da in interiorul Mall Forum Center?

Răspuns Câştigător
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

În interiorul Mall-ului si vezi ca este o secție de poliție lângă. Intri, urci cu scările rulante la nu'sh ce etaj ( trebuie sa vezi mulți oameni ) si acolo vezi ca este o masa, te duci acolo si lasi dosarul si un polițist vine si il ia. La un moment dat polițistul vine înapoi cu dosarele si ii striga pe cei care trebuie sa intre la examen. Succes!

2 răspunsuri:
| Păvăloaea_Ana-Maria_1996 a răspuns:

În ce zile se da examenul pentru teorie?