| BlackEdition a întrebat:

Vreau sa ma ajutați la ceva, as vrea sa știu cat Mar costa sa vin cu propria mașină din München în Botoșani dus întors, adică combustibil, acte, toate cele necesare pt călătorie, mulțumesc frumos, funda!

1 răspuns:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Si vrei ca noi sa ghicim ce consum are propria ta masina?
Daca lucrezi in Germania esti din Botosani si te preocupa cheltuielile de drum inseamna ca ai o masina diesel de 4-5000E cel mai probabil VW.
O sa ai un consum mediu de 5.5%.
Distanta este 3000km dus intors + vigneta pe o luna la unguri si la romani.
Nu treci de 300Euro cu toate cheltuielile masa inclusa.