| DanySenpai a întrebat:

Salut tuturor!
Apelez la voi deoarece am nevoie de niste opinii/sfaturi in legatra cu "o mica excursie" in Singapore.

Ok, pe scurt, aceasta mica excursie este de fapt o scuza pentru a intalni o persoana care locuieste in SG, iar ceea ce vreau sa aflu este, cam despre ce suma de bani ar fi vorba?
Nu vreau lux, masaje, plimbari prin toate locurile, vreau doar un drum dus-intors, sa zicem ca minimul ar fi 3-4 zile, niste bani de buzunar bineinteles, un loc in care sa imi petrec noptile, nu trebuie sa fie ceva pretentios.

Vreau doar sa ma intalnesc cu niste persoane si sa petrecem cateva zile impreuna, nu merg in SG doar pentru distractie.

Asta fiind spus, in ce perioada ar fi cel mai bine sa imi planific plecarea, si cat m-ar costa? (more or less)

Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Crezi ca un drum pana in Singapore este ca si cum ai merge la Bucuresti? Numai biletul de avion te costa in jur de 600 de euro, doar dus. Ce am gasit eu. Ai nevoie in jur de 2000-3000 de euro. Estimativ.

| DanySenpai explică (pentru darrio2007):

Crede-ma sunt constient de asta, tocmai de aceea vreau sa aud mai multe opinii.

| darrio2007 a răspuns (pentru DanySenpai):

Ok.

| mihai69 a răspuns:

Caută pe Amfostacolo.ro - te vor ajuta oameni care au avut șansa să facă acest drum.