| AnaMariaP9 a întrebat:

Salut tuturor! Eu si familia mea vrem sa plecam in State in curand, mai exact in California, dar nu stiu cam de ce acte as avea nevoie si unde trebuie sa merg ca sa le fac. Tin sa mentionez ca sora mea are 9 ani, deci nu are buletin. Ma poate ajuta cineva? Mersi.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Va trebuie pasapoarte la toti, cu viza de la Ambasada SUA din Bucuresti. Poti citi conditiile pe site-ul oficial al Ambasadei. Succes si numai bine!

1 răspuns:
| kyliejenner a răspuns:

Familia ta vrea sa plece in SUA si nici nu stiti ce trebuie sa faceti? laughing greu de crezut.