| anonim_4396 a întrebat:

In curand o sa fac 14 ani( pe 6 noiembrie big grin ) si trebuie sa imi fac buletin, insa nu stiu de ce acte am nevoie. Ma puteti ajuta?batting eyelashes Funda big grin

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Contractul de apartament, certificatul de nastere si 3 poze tip buletin.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ai de ce sa iti faci probleme, parintii tai o sa depuna actele necesare. Primul buletin se face cu parintii/tutorele legal.

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Pai nici nu imi fac griji, insa mama si tata nu isi mai amintesc de ce acte am nevoie. Daca puteti va rog ftumos sa imi spuneti cu ce acte trebuie sa ma duc sa imi fac buletin?batting eyelashes