| anonim_4396 a întrebat:

Unde as putea sa merg cu familia in vacanta de vara in Romania?
Cea mai tare destinatie primeste funda!

Răspuns Câştigător
| pitcrv a răspuns:

Sal eu te sfatuiesc sa nu stai intr-un loc anume te sfatuiesc sa stai 2 zile herculane unde poti vizita mai multe obiective apoi sa pleci catre busteni sa treci pe la bran,peles, sfinx, babe, sa mergi pe transfagarasan si apoi 2-3 zile mare.
In o saptamana poti vizita mai ulte locuri odata bine te costa mai mult da o sa ai parte de o vacanta de neuitat

3 răspunsuri:
| pitcrv a răspuns:

Sal, eu te sfatuiesc sa nu stai intr-un loc anume.
Te sfatuiesc sa stai 2 zile herculane unde poti vizita mai multe obiective apoi sa pleci catre busteni, sa treci pe la bran,peles, sfinx, babe, sa mergi pe transfagarasan si apoi 2-3 zile mare.
In o saptamana poti vizita mai ulte locuri odata bine te costa mai mult da o sa ai parte de o vacanta de neuitat

| DjTeolik a răspuns:

Am vizitat saptamana trecuta Sinaia(am fost de mai multe ori in orice caz)la Hotel Cota 1400.De la fereastra ai o priveliste splendida(mai ales cand este zapada)

| Constanta_3117 a răspuns:

In satul glod din maramures