| anonim_4396 a întrebat:

Unde as putea sa merg intr-o vacanta in luna martie sa nu cheltuiesc mai mult de 1000 de euro de persoană si sa gasesc o vreme calduroasa, daca nu de plaja macar sa nu stau cu geaca pe mine?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Barcelona

| esir01 a răspuns:

Poti incerca in Cipru, cu Ryanair. Eu am fost la final de mai si erau temperaturi de 30-32 de grade si chiar merita. Poti citi mai multe aici: https://beachingtravel.ro/cipru/ In martie stiu ca sunt in jur de 20 de grade.