| cosmin123456789123456789 a întrebat:

Va pun o intrebare adresata celor ce au mai fost la Calimanesti-Caciulata.Am auzit ca complexul hotelier de acolo(hotelele Oltul,Cozia, Caciulata) dispune de piscina atat exterioara cat si interioara cica.Am vazut niste poze si mi s-a parut mai de graba bazin de tratament decat piscina fiindca oamenii stateau in apa pana la brau sau mai jos in ambele piscine.Am vazut eu bine? Cam care a adancimea de fapt? Poti sta in apa pana la umeri?

1 răspuns:
| Ciprian007 a răspuns:

Eu am fost la hotelul Oltu, fiindca avea piscina afara si avea o apa curata ca lacrima de iti vedeai picioarele la 1, 60 m in apa asa curata era, dar nu stiu alt hotel sa aiba si interior!