| Tureatca_Mihaela_1975 a întrebat:

Vara viitoare mi-am propus sa merg pe insula Thassos din Grecia, merita?

Răspuns Câştigător
| doarcineva212413 a răspuns:

Du-te. Merita, e Grecia!
Grecia are cea mai frumoasa si cristalina mare (mediterana, ca smaraldul.)
Simte-te norocoasa ca mergi acolo, chiar la anul, chiar azi, innebunesti daca stai mai mult de 5 ani in tara
(mi se intampla zilnic)
Sa nu mai continui, du-te, doar du-te e mai bine sa stai intr-o mare plina de tigari, fecale(mie mi s-a intamplat sa gasesc fecale), tigani, mancare facuta in bataie de joc doar sa-ti ia banii, mai bine du-te la Greci si pe Thassos. E mai bine ca la noi.

1 răspuns:
| Denisamarya a răspuns:

Da merita pentru ca daca simti ca vrei sa de duci te duci si pentru a te distra asa ca zic sa te duci