| Miky69 a întrebat:

Vreau sa vizitez rezervatia de zimbrii din Hateg! Ma puteti ajuta cu un orar de la rezervatie? niste preturi? Ceva? happy cat mai multe detalii va rog.

Funda e asigurata happy

2 răspunsuri:
| NuCa20 a răspuns:

Taxa de intrare este 3 RON adulti respective 2 RON copii.
Nu mai stiu programul, insa poti vizita in cursul saptamanii si in week-end cu siguranta dupa-amiaza ca poti intra
O zi buna

| bigbang9779 a răspuns:

Programul e de la 8 dimineata pana la 8-9 seara...iar daca vi in hateg unde este rezervatia sa-mi spui intr-un mesaj si te duc eu pe gratis ca sunt de aici si am pile