| rebecca_9779 a întrebat:

Hei! Am o prietena si vreau sa merg s-o vizitez si as vrea sa ii duc un cadou nu ceva foarte costisitor mai mult semnificativ.Ma puteti ajuta?(funda)

Răspuns Câştigător
| ziz a răspuns:

Buna. Pai, poti sa'i iei o bratara si sa-ti eii si tie una la fel.
Sau poti sa'i o jucarie de plus cu 2 animalute(urusleti, pisici etc.) adica voi 2. love struck
Poti sa'i iei un jurnal al fetelor, il gasesti in librarii.

Sper ca te'am ajutat.Pa, pa:**

5 răspunsuri:
| the1answer a răspuns:

Ce intrebare buna!
De obicei oamenii merg in vizita cu ciocolata (eu prefer Milka Thank You), dar si cu flori. Nu trebuie sa ii duci flori pentru ca ar da o impresie gresita, dar ciocolata e perfecta.
Daca vrei o haina sunt reduceri destul de bune acum. Poate totusi hainele sunt costisitoare pentru tine si ramai la ciocolata.
Ooooo... Sunt asa de multe cadouri posibile!
Poate daca stai intr-un oras cu mall vei gasi un magazin cu produse de baie ex: lumanari parfumate, sare de baie, gel de dus cu arome diferite sau preferatele mele nste bile mari efervescente.
Asta cred ca ar fi frumos! Daca vrei poti sa-mi dai o fundita

| JeAdina a răspuns:

-poza cu tine si cu ea in rama,
-ciocolata ei preferata,
-un lucru care sa ii aminteasca de trecut!-
:*funda, plzzzzzz

| Ralucutza a răspuns:

Ceva personalizat, o felicitare draguta, un obiect decorativ.happy

| fotomatic a răspuns:

Cauta o fotografie si fa-i cva personalizat. E de mare efect si nici nu costa mult. Uita-te pe aici:
ww.epersonalizari.ro

| bogdanbocaful a răspuns:

Dai ceva dragut o fotografie cu tine si cu ea cand erati mici la strand si pune o cutie de ceocolata si e gata! Mult noroc!