| casperboyy a întrebat:

Salutare dragi TPU`isti. Cine imi poate recomanda o cazare faina in Vama Veche. Nu google ca stiu si eu asa. Ceva incercat de voi. Va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Lotte a răspuns:

Cort pe plaja. E Vama Veche happy

3 răspunsuri:
| hanry a răspuns:

Cea mai tare experienta e cu cortul, su chitara, 3, 4 sticle de bere pe plaja si un foc stai acolo 3, 4 zile si spali hainile 2 luni de la fum dar merita.

| gigione38 a răspuns:

Cel mai frumos este si ieftin, cu cortul pe la cineva care are o curte mare e super ai toate conditiile, cam toti accepta, poti sa faci gratare, etc by

| macarale a răspuns:

In vama? cu cortul! nu exista alta varianta tongue